The Virginity Hit | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosThe Virginity Hit

2012-08-22 19:52:04, Filmai
slimmity-thumb

Tai istorija apie keturis draugus - Matt'ą, Zack'ą, Jacob'ą ir Justin'ą. Vienas po kito per vienerių metų laikotarpį jie praranda nekaltybę iki tol kol lieka Vienas. Tai visiškai nereiškia, kad Matt'as neturi šansų, jis tenori, jog viskas būtų tobula ir tai įvyktų su jo ilgalaike drauge Nikole.

Kaip tik tada, kai jie, po dviejų metų draugystės, nusprendžia pagaliau Tai padaryti, Matt'as sužino, jog Nikolė galbūt buvo jam neištikima. To pasekoje, Matt'o pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis ir svarbiausiu jo gyvenimo tikslu tampa - nekaltybės praradimas.

Matt'as gauna pasiūlymą iš merginos su kuria susipažino internetu. Jei jis nusipirks prašmatnų smokingą, ji pažada nepamirštamą naktį. Bet ar tikrai viskas taip paprasta?

Galbūt geriau praleisti naktį lovoje su įvaikinta, už jį vyresne seserimi? Ar tiesiog isleisti pinigus, kurių jis neturi, susitikimui ir atsidavimui su jo mėgstamiausia porno žvaigžde?

Kol Matt'as svarstė šias galimybes, Zack'as norėdamas "pagelbėti", savo nešiojama vaizdo kamera, filmavo visas įsimintiniausias gyvenimo akimirkas, o labiausiai nepatogias keldavo į Youtube.

Paskaitęs kritikų nuomones, pamačiau, jog daugumai šis filmas nebuvo kažko labai vertas. Galbūt todėl, jog visas filmas paremtas Vlog'ais (sakyčiau labai ilgais, nes ilgumas visai nebūdingas kuriant juos), kurie dažniausiai būna filmuojami su namų kamera, o ne holivude esančiomis kameromis.

Asmeniškai praleidžiu nemažai laiko Youtube bežiūrėdamas tiek lietuvių, tiek užsieniečių vlog'erius, tad šis filmas man pasirodė gana tikroviškas(na galbūt tik mano tokia nuomonė) bei įdomus ir kažko geriau tikėtis nė nebuvo reikalo. Realistiškumo suteikė ir tai, jog "aktoriai", kiek juos galime taip vadinti, "vaidino" save.

Tai matyt tiek šįkart, jei susidomėjot, linkiu gero žiūrėjimo. :)Atsisiuntimo nuorodos:

The Virginity Hit ENG [Thepiratebay.se]Žymės: Filmas, Komedija, Romantinis, Gyvenimas, Vloginimas

Peržiūrų: 893

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?