Vlado Šlaito viešoji biblioteka | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosVlado Šlaito viešoji biblioteka

2012-07-31 17:10:11, Naujienos
slimmity-thumb

 

Maždaug prieš savaitę nusprendžiau pagaliau išsiimti skaitytojo pažymėjimą ir taip pamėginti užpildyti savo bevertį laisvalaikį skaitydamas.

Jau kurį laiką teigiau, jog skaitymas ne man. Bet matyt su laiku ateina kažkoks supratimas, kad norint žinoti , „pamatyti (suteikiant fantazijai neribotas galimybes)“ kažką daugiau nei vien namų sienas ir nesinaudoti internetu, vienintelis būdas – knygos.

Vos per savaitę „sukramčiau“ trejetą knygų (tai man pasiekimas) ir nutariau, kad tai padeda tikrai greit praleisti lekiančias vasaros dienas, bei tuo pačiu, mokytis suprasti kitų gyvenimus kitu kampu, o ne vien tik savu požiūriu.

Taigi apie biblioteką:

Pirmas reginys, kurį pamačiau įėjąs į pastatą, buvo pirmame aukšte esantis kabinetas su užrašu „Nemokamas Internetas“. Tuo nesusidomėjau, nes visgi atėjau ne to ir lipau aukštyn. Patekęs į pačią bibliotekos salę, pasisveikinau ir pasakiau ko čia atėjąs (Visų pirma išsiimti skaitytojo pažymėjimą). Vėliau maloni bibliotekininkė (kurios vardo nežinau ^^), paklausė ką mėgstu skaityti ir iš ko galėčiau rinktis (deja, kadangi buvau skaitęs nedaug, sakiau kas buvo labiau prie širdies. Romanai, Detektyvai ir galbūt rytų šalių literatūra). Taigi kaip jau minėjau pradžioje, išsirinkau trejetą knygų ir išskubėjau namo.

Knygos:

Agatha Christie „Trečioji Mergina“

Susanna Jones „Paukštukas, skelbiantis žemės drebėjimą“

Yukio Mishima „Kaukės Išpažintis“Žymės: Ukmergės, Vlado, Šlaito, Viešoji, Biblioteka, Agatha, Christie, Susanna, Jones, Yukio, Mishima

Peržiūrų: 1153

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?