2014 m. rugsėjo 5 d. | Blogas.Kelyje.Lt

Naujienos2014 m. rugsėjo 5 d.

2014-09-05 21:30:01, Kita
slimmity-thumb

Pirmas įrašas šiais metais, lygiai po 9 mėnesių tylos. Nors deja ne pats linksmiausias (matyt nepamenu kada toks buvo).

Gyvenimas netapo įspūdingu ar bent jau nešančiu laimę. Netgi atvirkščiai ateina laikas, kai pagaliau supranti, esąs niekam nereikalingas. Tavęs prireikia tik pagalbos atveju, na o toliau gali daryti ką tik nori, gyventi kaip tik nori, niekam nebus įdomu. Na bet čia galbūt tiesiog per vėlai suprasta realybė?

Ir vis tik, kad ir ką begalvotumei, apsimestum, jog tau nesvarbu, giliai širdyje tu tikiesi, O gal. Nors geriau to Gal ir nė nebūtų, nes nusivylimas toks stiprus, jog prie gero niekada nepriveda.

Kasmet yra neišvengiama diena. Mes to norime ar ne, bet ji ateina. Vieni jaučiasi pakylėti, juk tai diena skirta tik jam ar jai. Kiti tiesiog nugyvena eilinę dieną, nė nekreipdami dėmesio, jog kažkas jų nepamiršo. Deja kitiems, tai peilis.

Peilis duria taip skaudžiai, kaip niekas nė negali įsivaizduoti. Viltis subliūkšta į šipulius ir tu toliau lieki vienas su nuoskauda širdyje, jog draugai, pažystami ar dar bala žino kas, kuriuos tu laikei artimais, nė nesiteikė prisiminti tavęs tą dieną, kai tau jų labiausiai reikėjo.

Atrodytų tai tik Viena diena metuose, o palikti išgyvenimai, širdyje bei mintyse išlieka visus ateinančius metus, kol viskas vėl prasidės iš pradžių.Žymės: Gyvenimas, Išgyvenimai, 2014, rugsėjo, 4

Peržiūrų: 1134

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?