2013 m. gruodžio 25 diena arba kitaip Kalėdos | Blogas.Kelyje.Lt

Naujienos2013 m. gruodžio 25 diena arba kitaip Kalėdos

2013-12-25 17:23:04, Kita
slimmity-thumb

4 mėnesiai netrumpas laiko tarpas. Pakankamai ilgas norint apsvarstyti kas bus toliau, išsiaiškinti (ar bent jau mėginti)  kas vyksta gyvenime, ko imtis, ką palikti nuošaly arba tiesiog pilstant iš tuščio į kiaurą pragyventi tuos kelis mėnesius. Taip sakant buvo visko. Pradedant „sėkme“ baigiant nusivylimu bei depresija.

Baigus proftechninę mokyklą teliko dvi tolimesnio gyvenimo pusės:  mokslas arba darbas. Pasirinkau pastarąjį ir labai greitai nusivyliau. Tiek darboviete, tiek savininke, tiek savimi. Jau įpusėjus pirmam mėnesiui prasidėjo kova su savimi. Ar kentėt ir verst save jaustis dar blogiau (kartais po kančios ateina laimės dienos ar gi ne?) ar pasiduoti ir savanaudiškai pasitraukti iš darbo.

Na kad ir kaip stengdavaus kuo mažiau save „lepint“ šįkart padariau paslaugą sau ir išėjau. Kurį laiką viskas krypo į gerą, kol pradėjau suvokti, kad galbūt nereikėjo leisti sau tokios malonės ir tuo pačiu pakenkti savo „piniginei“ (taip taip, pinigų nereikia tam, kad būtum laimingas, tačiau norint išgyventi – be jų nė pro kur). Taigi sugrįžo „išsvajotoji“ būsena iš didžiosios D – Depresija.

Vienokia ar kitokia forma ji laikosi visada ir nieko čia jau nepadarysi. Teks arba su ja susitaikyti ir gyventi taikiai arba pasiduoti jos įtakai ir smukti gilyn.

Na bet ką aš čia, juk Kalėdos! (Nors tiesa pasakius, šiemet pirmi metai, kai nėra jokios šventinės dvasios, kurią nors ir kokią suteikdavo bent jau papuošta eglutė, bei kalėdiniai „siurprizai“. Tačiau kodėl jos nėra? Galbūt žiemiškumo trūkumas? O galbūt tai vėl didžiosios D pasekmės?

Kaip ten bebūtų, Linksmų švenčių ir te nugali ŠVENTINĖ DVASIA, o ne didžioji D.Žymės: Kita, Gyvenimas, Didžioji D, 2013, gruodžio, 25, Kalėdos

Peržiūrų: 1135

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?