2013 m. birželio 30 d. | Blogas.Kelyje.Lt

Naujienos2013 m. birželio 30 d.

2013-06-30 22:36:01, Kita
slimmity-thumb

Bėga savaitės, dienos, valandos, minutės... Prabėgo daugiau kaip mėnuo nuo paskutinio įrašo.
Likimo suplanuotame tame gyvenimo tarpe pasitaikė įvairių posūkių, lūžių, nesėkmių, baimės, pergalės. Kaip ir anksčiau galbūt nesugebu į viską pažvelgti blaiviai, tinkamai suprasti savęs, savo jausmų, tačiau juk reikia judėti į priekį. Taip? O galbūt ne? Ne viskas taip jau paprasta.

Didžiąją gyvenimo dalį praleidžiu mąstydamas – apie save, kitus, draugus, jausmus. Ir tiesa pasakius baigiu pasimesti. Kartais tiesiog sunku viską išspręsti vienam, niekieno nepadedamam. Galbūt sakysit, kodėl gi nieks negalėtų padėti? Juk visad atsiras tą patį patyrusių žmonių.
Bet...
Visi turi savų bėdų ir kodėl turėčiau kažkam „užkrauti“ dar ir savąsias? Nors kartais norisi tiesiog rėkti! Tačiau „užkonservuoji“ norinčias prasiveržti emocijas ir bandai „keliauti“ toliau, tarsi viskas būtų GERAI... O kitas kelias savaites, mėnesius ir tegalvoji apie tai... Vienatvė viską tik dar labiau pablogina, bet nieko čia nepadarysi, Gavai gyvenimą tai ir gyvenk... NE! Depresija, kad ir kokia ji, nesitraukia..

Jau kurį laiką planavau žengti būtiną žingsnį. Nors plačiau rašyti nėra reikalo, bet žingsnio, nors dar nežengto, pasėkmės jau spėjo sugraužti iš vidaus, tad kai reikės padėti tašką nebus kam „sugriūti“.

Pasimetęs, suglumęs, nebežinantis ką daryti su visais jausmais bei mintimis.

Turbūt tiek tam kartui apie save. Kelios iš perskaitytų knygų:Žymės: Kita, Gyvenimas, Baimė, Sprendimai, Uždarumas, 2013, birželio, 30

Peržiūrų: 826

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?