Nereikalingi žmonės | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosNereikalingi žmonės

2013-04-02 18:36:36, Filmai
slimmity-thumb

Psichikos liga serganti Valda įtiki, kad vaikų namuose augantis Paulius yra jos sūnus. Liguisto įsitikinimo nesugriauna nei vaikų namų darbuotojai, nei gydytojai. Manydama, kad atgauti vaiką trukdo tik jos skurdas, užsidirbti Valda, sekdama tūkstančių lietuvių pavyzdžiu, emigruoja į Airiją.

Airijoje Valdą pasiekia žinia, kad Paulius yra įvaikintas. Bet ir ši žinia ne sugriauna, o tik dar labiau užaštrina jos išsigalvotą siekiamybę. Juo labiau, kad Valdos fantazijas kaip tikrovę priima Laima, ieškanti bet kokios galimybės šantažuoti Paulių įvaikinusią Norą. Jaunystėje automobilio avarijoje suluošinta Nora, dvidešimt penkerius metus kantriai gyvenusi vyro Beno šešėlyje, išsivaduoja iš tos priespaudos, ima gyventi savo gyvenimą ir įgyvendina seną svajonę – įsivaikina berniuką. Kasdien tvirtėjanti ir stiprėjanti Nora kelia pavojų intrigantės Laimos karjerai. Nelengvai užgimstančiai Pauliaus laimei iškyla rimtas pavojus.

Ribos tarp sveiko ir nesveiko proto išsitrina, protas vienodai tarnauja kaip geriems, taip blogiems ketinimams ir vaiką išgelbėti gali tik mylinti širdis. Airijoje tarnaujančio Kunigo rūpestis ir dėmesingumas užpildo žmogiškumo, šilumos išsiilgusią Valdos širdį ir padeda Valdai išsižadėti griaunančių iliuzijų.

- Kažkas

Dar vienas, kiek senesnis, lietuviško (mano galva, tikrai neprasto) kino pavyzdys.

 
Parsisiuntimo nuorodos:
Nereikalingi Žmonės [Linkomanija.Net]Žymės: Filmas, Drama, Nereikalingi žmonės, Valda Bičkutė, Kostas Smoriginas, Dalia Michelevičiūtė, Andrius Mamontovas, Daiva Tamošiūnaitė, Maris Martinsons, Vytautas Rumšas

Peržiūrų: 1496

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?