Klajojantis kinas ukmergėje | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosKlajojantis kinas ukmergėje

2013-03-29 19:10:12, Naujienos
slimmity-thumb

Nemažai kino entuziastų, mėgėjų nuvertina Lietuvišką kiną, kaip dar ne pakankamai išsivysčiusį. Žinoma iš dalies jie yra teisūs, tačiau, juk tik labai maža dalis „pogrindyje“ sukurtų filmų išvystą dienos šviesą.

Šiuo kartu M. Butkus, suorganizavęs trumpametražių filmų peržiūrą Ukmergėje, paminėjo, jog per metus studentai sukuria, nei daug, nei mažai ~200 filmų. Trumpų, ilgų, bet svarbiausia, kad jie yra padedami į šalį nė nespėjus jų parodyti platesnei auditorijai. Todėl kovo 28 d. Ukmergiškiai buvo kviečiami susipažinti su jaunosios kartos, sukurtais filmais.

2 valandų filmų peržiūros vakaras buvo suskaidytas i dvi dalis. Pirmąją valandą buvo rodomi, kiek jumoristiniai filmai. Nebuvo apsieita ir be keiksmažodžių, kurie (kas mane nustebino) tikrai nebuvo užp*psinami. Po kiekvieno filmo buvo leidžiami, taip pat Lietuvių kūrybos, muzikiniai klipai.

Antroji žiūrėjimo valanda buvo kiek rimtesnė. Buvo stengiamasi parodyti žmonių socialines problemas, jų gyvenimo pakilimus bei nuopuolius. Žinoma neprarandant ir savotiško humoro, kurį įžvelgti, gyvenimiškose situacijose, gali būti kiek sunku.

Deja nei tikslių visų rodytų filmų pavadinimų, nei jų autorių - neįsidėmėjau (kitaip tariant nepasižymėjau), tad dėl visos vakaro programos reikėtų kreiptis į patį organizatorių, Mantą Butkų. Arba į kitus, labiau pastabesnius, žiūrovus, apsilankiusius filmų peržiūroje. Kurių beje (apsilankiusiųjų), anot organizatoriaus, susirinko daug daugiau nei tikėtasi.

- Džiugu, kad tiek daug jūsų susirinko, nes tikėjausi, jog ateis tik kelios bobutės.

 

Nors pirmą kartą dalyvavau tokioje filmų peržiūroje ir neturiu su kuo daugiau palyginti, bet vakaras praėjo tikrai labai sklandžiai, ir su šypsena veide.

Klajojantis Kinas UkmergėjeŽymės: Filmai, Pogrindis, Klajojantis kinas ukmergėje, Mantas Butkus, Ukmergės kultūros centras

Peržiūrų: 603

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?